• |
ide | kryesore

Shkup/ Arrestohet 62-vjeçari pasi vrau nënën e tij me thikë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 62-vjeçar është vënë në pranga pasi akuozhet se ka vrarë nënën e tij me thikë. Sipas mediave, burri me inicialet I.T., banues në Shkup është përleshur me nënën e tij 84-vjeçare me incialet V.T.. Në sherr e sipër ai ka marrë thikën dhe e ka qëlluar nënën e tij, duke e lënë të plagosur.


E moshuara është dërguar në spital, por nuk u ka mbijetuar dot plagëve dhe ka ndërruar jetë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu