• |
ide | kryesore

Video/ Shikoni çfarë bën Broja me Southampton: goli i parë i shqiptarit në Premier League

-Instant, Sport, Video

Një shans nga minuta e parë kundër Leeds dhe Armando Broja përgjigjet prezent. Sulmuesi shkodran, gjatë gjithë ndeshjes problematik për mbrojtësit e Bielsas, ka shënuar golin e parë të tij në Premier League në minutën e 53. Sulmuesi i kombëtares ka përfituar nga një asist i Nathan Redmond për të kaluar Southampton në avantazh, në një ndeshje tepër delikate e duke i justifikuar në të njëjtën kohë edhe besimin e dhënë nga tekniku i tij Ralph Hasenhuettl, që ende kishte dilema për ti dhënë më shumë hapësirë Brojës.1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu