• |
ide | kryesore

Gjendet i pajetë një 47-vjeçar në Durrës

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 47-vjeçar është gjetur i pajetë në Mazë të Durrësit.


Sipas policisë sot, rreth orës 09:10, në fshatin Radë, Manzë, është gjetur nga familjarët, dyshohet  i vetëvrarë me armë gjahu shtetasi L. H., 47 vjeç.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, paraprakisht dyshohet për shkak të depresionit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.