• |
ide | kryesore

OSHEE: Do të ketë ndërprerje energjie në Tiranë ditët në vijim (ZONAT)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

OSHEE njofton se më 19 tetor dhe 20 tetor do të ndërpritet furnizimi me energji elektrike nga ora 00:00 deri në 05:00 në disa zona të Tiranës.


Zonat që do të jenë pa energji elektrike janë:


19 tetor
Pjesërisht: zona pranë Pallatit të Sportit, rruga “Dritan Hoxha”.

20 tetor
Pjesërisht: Rruga “Ilia Dilo Sheperi”, rruga “Gjovalin Gjadri”,
Rruga “Hamdi Pepa”, rruga “Bedri Karapici”, rruga “3 Dëshmorët” pranë KMY, biznese private brenda territorit të ish “Misto Mames”, Kaon, rruga “Tish Daia”,
“Kodra e Diellit”, Zona prane ish SMT, zona prane ish Drejtorise se ujrave (Selite), Lagjia Garunj, Mjull Bathore, Lundër, Vishnje, Arbanë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.