• |
ide | kryesore

Peqin/ Një 45-vjeçar gjendet i pajetë në afërsi të lumit Shkumbin

-Instant, Lajme, Të fundit

Në lagjen Çezmë, Peqin, në afërsi të lumit Shkumbin, është gjetur i vrarë me armë zjarri, në rrethana ende të paqarta, një shtetas rreth 45 vjeç, ende i paidentifikuar.


Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë, të cilat vijojnë krehjen e zonës.


Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan, vijon punën për identifikimin e viktimës, zbardhjen dhe dokumentimin e rrethanave të ngjarjes, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu