• |
ide | kryesore

Ryan Reynolds: Do largohem nga aktrimi

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori i njohur Ryan Reynolds ka zbuluar së fundmi një lajm të trishtueshëm për fansat.


Përmes rrjetit të tij social,Instagram, Ryan ka postuar disa foto nga prapaskenat e  filmit të tijt ë ardhshëm “Spirited” dhe ka deklaruar se do të tërhiqet për pak kohë nga aktrimi.“Ky është një përfundim për mua në Spirited . Nuk jam i sigurt se do të isha gati t’i thosha po një filmi sfidues edhe tre vjet më parë.Këndimi, vallëzimi dhe loja në sandbox me Will Ferrell bëri realitet një ëndërr të madhe. Dhe ky është filmi im i dytë me të madhen Octavia Spencer. Do të më mungojë çdo sekondë duke punuar me këtë grup krijuesish dhe artistësh të talentuar. Këto ditë, mirësia ka rëndësi po aq sa talenti. Unë kam qenë me fat që kam punuar me njerëz që kanë të dyja”, ka shkruar aktori .Reynolds luan rolin e Ebenezer Scrooge në “Spirited”, një ri-imagjinim muzikor modern i këngës së Krishtlindjeve të Charles Dickens.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu