• |
ide | kryesore

Sulmohet me granatë dore pika doganore e Jarinjës

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Para pak minutash është sulmuar me granatë pikë-qëndrimi i zyrtarëve policorë dhe doganierëve në kufirin e Jarinjes


KosovaPress raporton se granata është hedhur nga ana e Serbisë.


Përveç dëmtimit të objektit, nuk dihet nëse ka të lënduar.

/Lajm në perditesim…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu