• |
ide | kryesore

Tërmet me magnitudë 4.8 godet Lezhën, ndihet deri në Tiranë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lëkundje tërmeti u ndjenë para pak çastesh në Tiranë dhe në disa qytete të veriut të vendit.


Epiqendra ka qenë në afërsi të Lezhës me magnitudë 4.8 të shkallës Rihter.


Nuk raportohet për të lënduar.

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu