• |
ide | kryesore

Zgjedhjet në Kosovë, KQZ: Janë hapur në kohë të gjitha qendrat e votimit

-Instant, Lajme, Të fundit

Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve në Kosovë, Valmir Elezi në konferencën e parë për media të KQZ-së tha se të gjitha qendrat e vendvotimit në tërë Kosovën janë hapur në kohë.


Elezi u shpreh se deri më tani nuk është raportuar ndonjë parregullsi. Zëdhënësi i KQZ ftoi qytetarët që ta ushtrojnë të drejtën e tyre të votës.


Me qëllim informimin e qytetarëve, KQZ do të mbajë disa konferenca. E radhës është në ora 11:30, 15:30 dhe 19:30.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu