• |
ide | kryesore

Pas ndarjes së ‘Little Mix’, Perrie Edwards planifikon një karrierë larg muzikës

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se anëtaret e grupit  Little Mix po planifikojnë një karrierë solo pasi të përfundojnë turneun e tyre në pranverë.


Mirëpo një burim ka treguar për ‘The Sun’ se këngëtarja  Perrie Edwards ka kaluar më shumë se dy vjet duke punuar për një markë luksoze të quajtur Disora.Sipas burimit, ajo ka paraqitur një kërkesë për markën tregtare për të mbuluar një gamë të madhe artikujsh, që do të përfshijë stoli, veshje dhe kozmetikë. Perrie i erdhi kjo ide disa vjet më parë dhe kaloi shumë kohë duke punuar në të gjatë gjithë kohës së pushimit nga Little Mix kur ishin në izolim. Ajo do ta lancojë në ditët e ardhshme”, u shpreh burimi.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu