• |
ide | kryesore

Shkrumbohet në flakë makina pranë një supermarketi në Gjirokastër

-Instant, Lajme, Të fundit

Një makinë është shkrumbuar në aksin rrugor “Ura e Lumit–Lagjia Puntore” në Gjirokastër. Mjeti benz ka qenë në pronësi të shtetasit F.R dhe është djegur pothuajse totalisht.


Në vendngjarje shkuan shërbimet e policisë dhe zjarrëfikëse. Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu