• |
ide | kryesore

Makina përplas për vdekje 48 vjeçarin në Berat, drejtuesi i mjetit largohet nga vendngjarja

-Instant, Lajme, Të fundit

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Berat. Një makinë që ecte me shpejtësi, ka përplasur këmbësorin A.A, 48 vjeçar i cili ka humbur jetën në vend si pasojë e plagëve të rënda që kishte marrë. Mësohet se drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja.


Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit, identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu