• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit: Temperatura deri ne 25 gradë

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb: Zhvillimi i një qëndre anticiklonar në rajonin e mesdheut vijon të diktojë prej ditësh në vendin tonë kushtet e motit. Për pasojë kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash do të jenë mbizotëruese në të gjithë territorin.


Por në intervale të shkurtra kohore pritet që vranësirat të bëhen më të dukshme përgjatë kufirit Lindor. Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 5°C deri në 25°C.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu