• |
ide | kryesore

Pas lajmit të fejesës , reagon ish partneri i Kourtney Kardashian

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi Kourtney Kardashian zbuloi se është fejuar me partnerin e saj,reperin Travis Barker.


Përmes rrjetit social, Instagram, Kourtney publikoi një foto nga propozimi i reperit dhe tregoi se ka pranuar të fejohet me të.Shumë miq dhe të afërm të saj  shprehën urimet e tyre për ciftin në postim. Mirëpo, ish partneri i Kardashian, Scott Disick nuk e ka pritur mirë lajmin e fejesës. Një burim i afërt me të ka treguar për mediat se ai ndihet vërtet i trishtuar ,por do të jetë gjithmonë pranë Kourtney.“Ai gjithmonë do të kujdeset për të. Është nëna e fëmijëve të tij dhe askush tjetër nuk do të krahasohet me këtë.Scott do të jetë gjithmonë pjesë e familjes Kardashian, por është e vështirë për të që të jetë pranë Kourtney dhe Travis.”, u shpreh burimi.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu