• |
ide | kryesore

Bardhi: SHISH ka kapur politikanë të lartë me kriminelë gjatë zgjedhjeve

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka folur për herë të parë për një informacion se gjatë fushatës elektorale politikanë të lartë kanë rënë në përgjime me elementë të krimit të organizuar.


“Ju e dini që SHISH bën verifikime. Zyrtarisht na është konfirmuar që gjatë fushatës elektorale nga të dhënat të mbledhura nga SHISH, ka pasur kontakte të politikanëve të lartë me krimin e organizuar. Ky është sekret shtetëror dhe nuk mund t’i vihen në dispozicion PD-së, por dokumentet janë atje.


Një partie politike dhe opinionit nuk i vihen në dispozicion këto dokumente. Në kuadër të një hetimi që mund të bëhet nga SPAK këto dokumente mund të vihen në dispozicion” – tha Bardhi në “Opinion”. ©LAPSI.al

4 Comments

  1. Po moj kurv po.
    Shish ka bere kete e ate….
    Sondazhet e mija tregojne 95% e bazes voton per mua…..
    Kemi ca fakte po si bejme dot publike…

    Eshte ne burg tjetri prej teje o bur kurv

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu