• |
ide | kryesore

Beyonce kritikohet nga fansat për pamjen e saj

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohur Beyonce është kritikuar së fundmi nga fansat e saj.


Kritikat kanë ardhur pas një reklame që Beyonce ka realizuar së bashku me reperin Jay Z  për markën e bizhuterive  Tiffany & Co. Në reklamë , toni i lëkurës së këngëtares është më i zbehtë dhe ndjekësit kanë komentuar se ajo duket si një “europiane e bardhë”. Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja përballet me një akuzë të tillë. Në vitin 2008, ajo u komentua se lëkura e saj kishte një nuancë më të lehtë në një reklamë për L’Oreal.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu