• |
ide | kryesore

Covid-19 në Kosovë/ Asnjë viktimë dhe 17 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 18 persona të infektuar në Kosovë, ndërsa asnjë person nuk ka humbur jetën.


Sa i përket të shëruarve ato janë 23, ndërsa numri i rasteve aktive është 510.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu