• |
ide | kryesore

E rëndë në Durrës/ Autobusi përplas 47-vjeçarin që po udhëtonte me biçikletë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 47-vjeçar është aksidentuar në aksin rrugor Durrës-Shijak. Nga policia njoftohet se shtetasi A.M. po udhëtonte me biçikletë kur u përplas nga një autobus. Ngjarja ndodhi rreth orës 14:05.47-vjeçari është dërguar në spital dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve.


Ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton rrethanat e situatës.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.