• |
ide | kryesore

Kërcënoi policin, arrestohet 38-vjeçari në Durrës

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 38-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit për shkak se akuzohet se ka kërcënuar një polici.


I arrestuari është A. S., 38 vjeç, banues në Durrës, dhe rezultonte i shpallur në kërkim për veprën penale “Kanosja për shkak të detyrës”, pasi më datë 15.10.2021 ka kanosur me fjalë një punonjës policie.


“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës, në vijim të punës për kapjen e personave në kërkim dhe vënien e tyre para përgjegjësive ligjore, kapën dhe ndaluan shtetasin A. S., 38 vjeç, banues në Durrës, i shpallur në kërkim për veprën penale “Kanosja për shkak të detyrës”, pasi më datë 15.10.2021 ka kanosur me fjalë një punonjës policie”, njofton policia. 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu