• |
ide | kryesore

Adele: Camçakëzi i përtypur nga Celine Dion është pasuria ime më e madhe

-Instant, Paparazzi, Slider

Adele ka folur së fundmi për  raportin e saj me këngëtaren e njohur Celine Dion.


Në një intervistë për ‘Vogue’, Adele  ka zbuluar se mban në shtëpinë e saj një çamçakëz të përtypur nga Celine Dion dhe se është pasuria e saj më e çmuar.”James Corden, i cili është miku im, por gjithashtu bën ‘Carpool Karaoke’, e dinte se sa fanse e saj isha. Dhe kështu ai e bëri atë të pështyjë çamçakëzin në një copë letër dhe ta kornizojë për mua dhe është sendi që më bën më krenare”, u shpreh këngëtarja. Gjithashtu ajo rrëfeu se kënga e Dion “My Heart Will Go On” e Dion është kënga që ajo ka interpretuar më shumë gjatë gjithë jetës së saj.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu