• |
ide | kryesore

Fier/ 72-vjeçari hidhet drejt vdekjes nga kati i tretë

Arkiva

Një 72-vjeçar ka ndërruar jetë në qytetin e Fierit, pasi ka rënë nga kati i tretë i banesës ku jetonte.


Sipas policisë, i moshuari dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banonte dhe për pasojë ka humbur jetën.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Detaje nga policia: 

Sot rreth orës 15:30, në lagjen “Kastriot” Fier, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i tretë i pallatit ku banon dhe për pasojë ka humbur jetën shtetasi B. L., 72 vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.