• |
ide | kryesore

Kapshticë/ Kapet një 36-vjeçar i shpallur në kërkim për lëndë narkotike

Arkiva

Kapet një shtetas në kërkim, i dënuar me 6 vjet burg për prodhim dhe shitje narkotikësh.


Policia Kufitare në Kapshticë, në hyrje të Republikës së Shqipërisë, bëri ndalimin e shtetasit në kërkim Markel Jani, 36 vjeç, banues në Korçë.


Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë, me vendimin e datës 20.05.2019, e ka dënuar këtë shtetas me 6 vite burg për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”.

Veprimet e mëtejshme do të kryhen nga Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.