• |
ide | kryesore

Përleshje mes të rinjve në ish-Bllok, plas sherri brenda një lokali (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një sherr mes të rinjve ka ndodhur para disa minutash në zonën e ish-Bllokut në Tiranë. Lapsi.al mëson se dy grupe janë përleshur brenda një lokali. Përplasja ka vijuar goditje me grushta dhe sende të forta edhe jashtë ambienteve të lokalit. Në vendngjarje mbërritën forca të shumta policie dhe një skuadër “Shqiponja”. Motivet e sherrit nuk dihen ende, ndërkohë që mësohet se për momentin janë shoqëruar në komisariat dy persona. Zona e ish-Bllokut është mjaft e frekuentuar nga të rinjtë dhe sigurisht mbetet e lakmuar gjithashtu nga grupet kriminale që tregtojnë lëndë narkotike.
©Lapsi.al5 Comments

      1. Mos ndoshta ti je alien dhe nuk i perket kesaj shoqerie?Te te qije alieni ate moter qe ke ne shtepi.Ti ngaterron kekun me byrekun o zvarranik.Ka shoqeria, kriminele,hajdute,matrapaz, por ata nuk kan emer veri apo jug.Ata i ke kudo, pa dallim feje dhe krahine.Injorant

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu