• |
ide | kryesore

Aksident në Fushë Krujë, dy të plagosur

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Krujë-Fushë Krujë, ku drejtuesi i motomjetit ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.


Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit F. M., dhe pasagjerja, (vajza) shtetësja N. M., të cilët ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.
Grupi hetimor ndodhet ne vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave te aksidentit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu