• |
ide | kryesore

Aksidentoi për vdekje kalimtarin, ndalohet drejtuesi i mjetit në Berat

-Instant, Lajme, Të fundit

Një kalimtar është aksidentuar për vdekje në vendin e quajtur “Çentër Shqiptare” në Berat. Sipas Policisë, një 33-vjeçar nga Durrësi e ka goditur me mjetin e tij dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.
“U bëndalimi i shtetasit A.L., 33 vjeç, banues në Durrës, pasi më datë 19.10.2021, në vendin e quajtur “Çentër Shqiptare”, Kombinat, duke drejtuar mjetin tip “Opel”, goditi shtetasin A.A, i cili humbi jetën”, njofton policia.
Policia ka arrestuar 33-vjeçarin për drejtim të mjetit në mënyrë të parregullt dhe largim nga vendi i aksidentit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu