• |
ide | kryesore

Graniti bën gabimin fatal me Fifin: Të dua shumë si person por…(VIDEO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Atëherë kur mendohej se do të krijohej çifti i parë në Big Brother, Graniti i jep spekulimeve.


Pas spektaklit të djeshëm, në orët e vona të mbrëmjes, teksa qëndronin në dhomën e fjetjes së bashku me Ilir Shaqirin dhe Sabianin, Graniti i ka deklaruar hapur Fifit se nuk e sheh si partneren e tij.


Ende pa mbaruar fjalinë këngëtarja është ngritur duke mos dashur të dëgjoj justifikimet e ish-futbollistit.

Pothuajse një pjesë e mirë e banorëve besonin se Graniti po e shfrytëzonte Fifin në këtë aspekt e mesa duket dyshimet e tyre kanë qënë të vërteta. Ndoshta xhelozia e tepruar e Fifit ka ndikur në këtë mardhënie të supozuar.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *