• |
ide | kryesore

Parashikimi i motit për sot: Reshje shiu të dendura

-Instant, Lajme, Të fundit

Sipas MeteoAlb: Deri pasdite parashikohet që  vendi ynë të jetë më alternime kthjellimesh dhe vranësirash të shpeshta, të cilat herë pas here do të gjenerojnë reshje të pakta shiu. Ndërsa në orët e vona te mbremjes pritet që vranësirat të shtohen duke sjelle shira me intensitet te ulet dhe mesatar në zona të izoluara.


Temperaturat e ajrit do të vijojnë të rriten në mëngjes, POR ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 7°C deri në 23°C.


Era do të fryjë lehtë dhe mesatare me shpejtësi 35 – 40 km/h nga drejtimi Jugor duke sjell në det dallgëzim 3 – 4 ballë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu