• |
ide | kryesore

Rama për vizitë zyrtare në Egjipt/ Pritet me ceremoni shtetërore, kryeministri nuk heq syzet

-Instant, Lajme, Të fundit

Kryeministri Edi Rama ndodhet në një vizitë zyrtare në Egjipt. Kreu i qeverisë shqiptare është pritur me ceremoni shtetërore nga homologu i tij, Moustafa Madbouly. Edhe pse u prit një ceremoni zyrtare, kryeministri Rama takoi Madbouly, por dhe zyrtarë të lartë pa i hequr syzet.


Rama vijoi ecjen së bashku me Madbouly, teksa ekzekutoheshin himnet


4 Comments

  1. Vetëm këta lloj udhëheqës takon!!!Diktatorë dhe të korruptuar!!Si vetë ai!!!Ska më asnjë perëndimor që e fton. Vetëm nga lindja i vinë ftesat!!!Bën dhe marrëveshje pale!!!Se përse do shërbejnë një zot e di!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu