• |
ide | kryesore

U rrëzua në pus, ndërron jetë i moshuari në Vlorë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një vdekje aksidentale raportohet të ketë nodhur në fshatin Nartë, Vlorë. Sipas informacioneve të policisë, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht në një pus, në oborrin e banesës së tij, shtetasi K. K., rreth 80 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.


Vlorë/ Informacion paraprak


Sot, rreth orës 17:00, në fshatin Nartë, Vlorë, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht në një pus, në oborrin e banesës së tij, shtetasi K. K., rreth 80 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.