• |
ide | kryesore

Aktori i “Squid Game”: E kam të vështirë famën

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori 77-vjeçar O Yeong-su ka folur së fundmi për rolin e tij në serialin e njohgur ‘Squid Game’.


Në një intervistë, aktori u shpreh se nuk i pëlqen fama që ka fituar nga seriali dhe ka refuzuar një sërë ofertash që i janë bërë për tu shfaqur në reklama të ndryshme.“Shumë njerëz më kanë kontaktuar dhe për shkak se nuk kam një menaxher për të më ndihmuar, është e vështirë për mua të përballoj volumin e thirrjeve dhe mesazheve që kam marrë. Kështu që vajza më ka ndihmuar”, u shpreh Yeong-su. ‘Squid Game ka kryesuar  listat e Netflix-it në më shumë se 80 vende duke tërhequr brenda 3 javëve 111 milionë fansa.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu