• |
ide | kryesore

Firmosën për Berishën/ Kreu i degës nr.4 në PD e Tiranës pastron Whatsapp nga anëtarët e shtabit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Kryetari i Degës Nr. 4 në Tiranë Ervin Goxhaj, ka hequr nga grupi në ‘WhatsApp’ të gjithë anëtarët e shtabit me të cilët ka punuar në zgjedhjet e 25 prillit dhe ka lënë vetëm veten dhe 2 persona.


Këtë e ka treguar me anë të një postimi Drejtuesi i Departamentit të Mjedisit në Partinë Demokratike, Abi Malltezi. Ai thotë se kur morën vesh se 90% e degës kishin votuar për të firmosur formularin për thirrjen e Kuvendit, i ka hequr të gjithë nga lista dhe ka mbajtur vetëm 2 persona.


‘Edhe ky hallexhiu raportonte mbeshtetje 95%. Kur mori vesh se 90% e deges kish firmos formularin per thirrjen e kuvendit, i hoqi te gjithe nga lista e mbajti vec dy vete. Sot do raportoje se e ka mbeshtetjen 100% (tek ata dy veta por nuk ka ndonje rendesi ky teknikalitet). E ben per “te ruajtur unitetin e PD”- shkruan Malltezi.

9 Comments

 1. Ore janë bërë të gjithë si Luli këta. I heqin njerzit si kur e kanë partinë të tyren!!!Dhe në vënd të reflektojnë se do kenë pasoja ,vazhdojnë!!!

 2. ky as vete nuk voton per bashen

  i ish rrejt menia se vihet ne pushtet me gaz kurvin, lulin e gjumit

  jane ngordhesira fare, presin ti vije pushteti ne tavoline pa u lodh fare

  vari karsa

 3. Ervini nuk ka problem !Keshtu do te thote mjerani i cili shumicen e kohes eshte furtune !Jo ne pune apo te beje vota per Partine Demokratike,por i ngulur ne shishen e rakise,vallah ka mundesi qe te kete lidhje gjaku jo vetem lekure me pakicat,per nga sasia e aloklit qe konsumon vemja !
  Turp nuk ka e faqja nuk i skuqet e as nuk i nxihet,se nuk ka nevoje por raki te than bidonin !
  E lulush,lulush ku na katandise !
  Normale nuk mund te presesh me shume nga nje politikan i kapur nga korrupsioni !!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu