• |
ide | kryesore

Pas Britney Spears, motra e saj hedh akuza të rënda ndaj prindërve

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi motra e Britney Spears, Jamie ka zbuluar detaje të reja për marrëdhënien me prindërit e tyre.


Në librin e saj “Thing I Should Have Said”, Jamie ka rrëfyer se prindërit e saj u përpoqën ta bindin atë të konsideronte abortin kur mbeti shtatzënë në moshën 16-vjeçare. Ajo tregoi se njerëzit e afërt u përpoqën ta bindnin se të pasurit një fëmijë në adoleshencë do të dëmtonte karrierën e saj. “Erdhën në dhomën time duke u përpjekur të më bindnin se të kesh një fëmijë në këtë pikë të jetës ishte një ide e tmerrshme. Do të të vrasë karrierën. Je thjesht shumë e re. Nuk e di se çfarë je duke bërë. Ka pilula që mund të merrni. Do të të ndihmojnë për këtë problem.Unë kisha nevojë për Britney më shumë se kurrë dhe ajo nuk ishte në gjendje të më ndihmonte në kohën time më të cenueshme. Edhe sot e kësaj dite, dhimbja që nuk mund t’ia tregoja vetë motrës sime vazhdon ende”, u shpreh Spears.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu