• |
ide | kryesore

Snoop Dogg zbulon detaje të reja nga shfaqja e tij në ‘Super Bowl LVI’

-Instant, Paparazzi, Slider

Reperi Snoop Dogg ka zbuluar së fundmi detaje të reja nga shfaqja e tij e ardhshme në ”Super Bowl LVI’.


Në një intervistë për ET’ Snoop është shprehur se ka pritshmëri të mëdha për performancën e tij .Unë, Dr Dre, Eminem, patëm një diskutim për atë që ne po përpiqemi të bëjmë. Është gati të shkojë me shpejtësi të plotë përpara. Por unë ju them se kjo do të jetë një nga shfaqjet më të mëdha të pjesës së parë të Super Bowl që keni parë ndonjëherë. Dr Dre është duke punuar në të. Ai po e bashkon kohën e tij me specifikat dhe dinamikën e asaj që ne po bëjmë”, tregoi reperi. Snoop, Dr. Dre, Eminem, Mary J. Blige dhe Kendrick Lamar do të kryesojnë shfaqjen e pjesës së parë të Super Bowl 2022 për Super Bowl LVI që do të zhvillohet më 13 shkurt në stadiumin SoFi në Inglewood, në Kaliforni.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.