• |
ide | kryesore

Taylor Swift risjell versionin e ri të albumit ‘Red’

-Instant, Paparazzi, Slider
Këngëtarja Taylor Swift, ka  ndarë së fundmi një lajm të gëzueshëm për fansat e saj.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Taylor ka zbuluar se do të sjell një version të ri të albumit të saj ‘Red’. Ajo ka publikuar një video ku shfaqet e veshur me të kuqe  dhe në sfond dëgjohet një pjesë nga regjistrimet e saj për këngën.”Dhe 21 ditë deri më 12 nëntor. Ju premtoj që ia vlen pritja”, shkruajti këngëtarja në postim.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu