• |
ide | kryesore

25 vite burg për njërin nga grabitësit e 900 mijë eurove në Rinas (FOTO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Gjykata e Posaçme ka dënuar me 25 vite burg Aleks Pepën, i akuzuar për grup kriminal dhe vjedhje me dhunë. Ai u dënua për vjedhjen e 990 mijë eurove në vitin 2016 në pistën e Aeroportit të Rinasit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.