• |
ide | kryesore

Basha: Demokratët nuk i përdor dot askush si ‘mish për top’

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Lulzim Basha deklaroi se demokratët nuk i përdor dot askush mish për top, në një mesazh që duket se shkon drejtpërdrejt për lëvizjen e Sali Berishës për shkarkimin e kryedemokratit.


Basha e dha deklaratën për gazetarët në përfundim të mbledhjes së sotme të grupit parlamentar demokrat.


Ai ka thënë se interesi i shqiptarëve është parësor dhe PD sipas tij i shërben këtyre interesave.

“Mbi interesat e gjithkujt është ai i Shqiptarëve, PD do i shërbej këtyre interesave, demokratët mish për top nuk i përdor dot askush”, u shpreh Basha.

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu