• |
ide | kryesore

Vrasje e dyfishtë me armë zjarri në Vlorë

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Nipi ka vrarë xhaxhain në Vlorë me një çifte dhe më pas ka vrarë veten. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mekat të Vlorës. Sipas njoftimit të policisë “shtetasi G. K, ka vrarë me armë gjahu në banesë xhaxhain e tij, shtetasin J. K, dhe më pas ka vrarë veten”


Në vendngjarje është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale arma e gjahut.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu