• |
ide | kryesore

Çfarë pikëpyetjesh ka Bora pas puthjes me Donaldin

-Instant, Paparazzi, Slider

Sot në puntatën e Për’puthen, Arjan Konomi, filloi të ngacmonte Borën pas puthjes që dhanë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.
Ishin shumë emocione të bukura realisht. Ka qenë fundi i javës shumë emocionues, ajo dalja në Big Brother, ku u përcollën mesazhe të forta dashurie e nuk është e rëndësishme që këto mesazhe të jenë vetëm për partnerin, por dhe për shoqen e ngushtë. Në fakt, megjithëse u bë historia publike, po ndaj diçka tjetër. Mua nuk mu mbyll e premtja aty. Gjatë bisedës me Semin përmendëm shoqen tonë tjetër të ngushtë Aulona, e cila po priste bebin të vinte gjatë kësaj jave. Nga emocionet e forta i filluan dhimbjet e lindjes që atë natë dhe atë mbrëmje isha me të.


Arjani më pas filloi ta pyeste se a ishte ky një pajtim dhe Bora tha se ka shumë pikëpyetje.
Ai gjithashtu e përgëzoi për atë që bëri për Semin dhe për surprizën që i bëri.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu