• |
ide | kryesore

E rëndë/ Humb jetën nga COVID-19 një fëmijë 5 vjeç nga Saranda

-Instant, Lajme, Të fundit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën es sotme në Sarandë.  Mësohet se një fëmijë 5 vjeç ka ndërruar jetë si pasojë e COVID-19. I mituri ishte shtruar në spitalin e Sarandës rreth 8 ditë më parë, pas infektimit me koronavirus.


Për shkak të gjendjes së rënduar ai u transportua me helikopter drejt Tiranës e më pas drejt Turqisë, por nuk ka mundur t’i mbijetojë virusit vdekjeprurës.


 


5 Comments

  1. Edhe Colin Powell vdiq nga Covid, por ju nuk shkruajtet asnje lajm per te sepse ai ishte plotesisht i vaksinuar me te dyja dozat, gjithsesi vdiq…

    1. o kar Colin Powell ishte 84 vjec, vdes dhe nga nje teshtime ne ate moshe po shko bej vaksinen e mos na rruj karin shume me filozofira. Tgjith idiotet ne kete faqe jan mbledh?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.