• |
ide | kryesore

Elbasan/ Aksident i katërfishtë pranë ish-metalurgjikut, shkak dyshohet se është bërë mungesa e ndriçimit

-Instant, Lajme, Të fundit

4 automjete janë përplasur me njëra-tjetrën në Elbasan, mbrëmjen e djeshme. Aksidenti ka ndodhur në zonën e ish-metalurgjikut dhe shkak dyshohet të jetë bërë mungesa e plotë e ndriçimit në rrugë. Nga policia njoftohet se fatmirësisht nuk ka të lënduar nga aksidenti.


Blutë e Elbasanit kanë nisur hetimet mbi dinamikën e plotë të ngjarjes.


2 Comments

  1. Makinat kanë drita more gomerë, si mund të jetë shkak mungesa e ndriçimit në rrugë?! Thuani më mirë që ishin me shpejtësi e nuk kanë mbajtur distancë sigurie, plus që shumica i kanë gomat fushë në Albanistan sikur të jenë në formula1 dhe dy pika shi të bien u ik makina sa andej këtej.

    1. Ka kthesa ku nuk te ndihmon dot driat e makines, o shoku fshatar!
      I tille eshte edhe aksi Elbasan -Metalurgji

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu