• |
ide | kryesore

Ndryshime në komisiariatet e Tiranës, emërohen shefa të rinj

-Instant, Lajme, Të fundit

Pas ndryshimeve të ditëve të fundit në policinë e Korçës dhe Elbasanit pak ditë më parë në nivele të drejtuesve të tyre, vijojnë rokada te policia e Tiranës. Kështu njoftohet se është emëruar në krye:


Bujar Mehmeti – Komisariati nr. 1
Edmond Pjetri – Komisariati nr. 2
Altin Lila – Komisariati nr. 3
Petrit Halo – Komisariati nr. 4
Oliger Torba – Komisariati nr. 5
Sali Skura – Komisariati Shijak
Emiljano Pashaj – Komisariati Kavajë
Agim Hoxha – Specialist në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit
Edmond Meshini – Specialist në Drejtorinë e Përgjithshme të Policisë së Shtetit
Julian Qyta – Shef i Seksionit të Narkotikëve dhe Trafiqeve në DVP Tiran


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu