• |
ide | kryesore

Pas Ed Sheeran, infektohet dhe vajza e tij 1-vjeçare

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari i njohur |Ed Sheeran ka zbuluar se pas infektimit të tij, vajza 1-vjeçare , Lyra, ka rezultuar pozitive me Covid-19.


Përmes rrjetit social,Instagram, Ed ka treguar se të dy tani po izolohen së bashku për dhjetë ditë derisa virusi të kalojë. “Jam duke u izoluar me vajzën time. Unë kam qenë vetëm me të, pa gruan time, pasi jemi të dy pozitivë. Tani do të kaloj 10 ditë vetëm me të”, u shpreh këngëtari.Më herët,  Sheeran zbuloi se do të vazhdojë të japë intervista dhe performanca të planifikuara nga shtëpia. Së bashku me Zane Lowe të Apple Music, ai të organizojë promovimin e albumit online ku do të luaj këngë nga albumi  dhe do ti përgjigjet pyetjeve të fansave.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.