• |
ide | kryesore

U zu me pronarin dhe i shkatërroi lokalin, arrestohet 39-vjeçari në Divjakë

-Instant, Lajme, Të fundit

Një 39-vjeçar në Divjakë është arrestuar për shkatërrin prone.


Pas konfliktit me pronarin 39-vjeçari i ka dëmtuar disa paisje të lokalit.


“Divjakë/Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Divjakë proceduan penalisht për veprat penale “Plagosje e lehtë me dashje” dhe “Shkatërrimi i pronës” shtetasin I. (E). S., 39 vjeç, banues në Remas, pasi për motive të dobëta, në lokalin e shtetasit S. L., pas konfliktit fizik me shtetasin F. H., 36 vjeç, ka dëmtuar disa paisje të lokalit”, thotë policia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu