• |
ide | kryesore

Vanessa Bryant fiton seancën gjyqësore kundër qarkut të Los Angeles-it

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi, bashkëshortja e basketbollistit të ndjerë , Kobe Bryant,Vanessa ka fituar betejën ligjore në padinë e saj kundër qarkut të Los Angeles.


Ky vendim detyron me një urdhër gjykate sherifin e qarkut dhe shefin e zjarrfikësve t’u përgjigjen pyetjeve se kush i shpërndau fotot e aksidentit ajror të burrit të saj dhe vajzës. Padia e Bryant u ngrit për cënim të privatësisë dhe neglizhencë, duke pretenduar se sherifi i qarkut dhe punonjësit e zjarrfikësve shpërndanë foto të trupave dhe të helikopterit. Seanca e radhës do të jetë në muajin shkurt dhe Bryant kërkon dëmshpërblim dhe ndëshkim për ngjarjen e ndodhur.



Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.