• |
ide | kryesore

Chris Evans dhe Selena Gomez nxisin dyshime për lidhje

-Instant, Paparazzi, Slider

Nëse besoni në një romancë mes Chris Evans dhe Selena Gomez, po ju njoftojmë se ylli i “Marvel” i ka shtuar më shumë benzinë zjarrit.
Pasi Evans postoi një video në Instagram duke luajtur “Purple Rain” në piano, një përdorues në “TikTok” ripostoi këtë klip, krahas së cilës shkroi: A është Selena ?!


Në video, fansi fokusonte një reflektim të mundshëm në piano, duke aluduar se afër Chris ndodhej Selena. Pas kësaj, kanë shpërthyer komentet duke mbështetur mendimin e fansit.
Edhe pse disa përdorues të “TikTok” ranë dakord se mund të ishte dikush që mbështetej në piano, një fans tjetër u kujtoi të gjithëve se Gomez, 29 vjeç, “i kishte prerë flokët së fundmi”, kështu që nëse do të ishte ajo, do të reflektohej floku i saj më i shkurtër.


Spekulimet vijnë pasi fansat filluan të kërkonin të dhëna se dyshja po takoheshin në fillim të këtij muaji. Kur u bënë virale fotot e Evans dhe Gomez duke u larguar nga e njëjta studio në tetor, disa vunë në dukje se vendasja nga Massachusetts kishte filluar së fundmi ta ndiqte interpretuesin në Instagram.

Edhe pse dyshja ende nuk i ka adresuar thasheshethemet, artistja zbuloi më herët se ajo ishte e interesuar për yllin e Gifted .
“Unë kam një lloj dashurie me Chris Evans. A nuk është i lezetshëm? Ai është shumë i lezetshëm,” tha Gomez në Watch What Happens Live With Andy Cohen në 2015, duke vënë në dukje se ishte “hera e parë” që ajo pranoi se ishte dashuruar . “O njeri, ai ose do të më urrejë ose do të më dojë.”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu