• |
ide | kryesore

Flet Bojken Lako: Semi flet atë që do

-Instant, Paparazzi, Slider

Bojken Lako reagoi tani për herë të parë që prej hyrjes së ish partneres së tij në Big Brother dhe deklaratave të saj për të.
“Për këtë temë, nuk dua të flas shumë, nuk e ndjek Big Brother dhe nuk do e ndjek, aq më tepër në këtë rast. E kam përkrahur hyrjen e saj si pjesë e mundesisë që të jep një show i tillë. Gjithçka që ajo ka thënë aty është okej. Semi thotë atë që do”, ka thënë kantautori i njohur.


Kujtojmë se Semi nuk mendon se do rikthehet ndonjëherë me Bojkenin.
“Kur më pyesin a ka ndonjë shans që unë të rikthehem me Bojkenin, i them “jo”, se nga vetë koha që kam kaluar ..ka qenë shumë. Nuk është se ndenja një vit dhe pastaj të thoja prit se nuk i dihet. Unë kam ndenjur 8 vite”


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu