• |
ide | kryesore

Vendimi i “Netflix” rreth Princeshë Diana revolton Princin William

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se intervista  e Princeshës Diana me Martin Bashir në vitin 1995, do të jetë pjesë e sezonit të ardhshëm të “The Crown”.


Sipas tyre, seriali do të përfshijë nga intervista pjesën ku Diana flet për martesën e saj me Princ Charles dhe për personin etretë që ndërhyri në marrëdhënien e tyre. Ky veprim nuk është mirëpritur mirë nga Princ Williami cili dhe më herët ka qenë kundër kësaj interviste.Ai është shprehur se ajo nuk duhet të transmetohet më kurrë pasi paraqiti një tregim të rremë.Mirëpo kjo gjë nuk  do ta ndalë “Netflix” pasi burime për “The Sun” kanë bërë të ditur se është marrë vendimi për transmetimin e episodit të diskutueshëm.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.