• |
ide | kryesore

VIDEO/ Dash Shehin e surprizojnë LIVE: Shpreh një dëshirë për ditëlindje

-Instant, Arkiva, Syri i Lapsit


Deputeti Dashamir Shehi mbushi 64 vjeç dhe kjo ditë e ka gjetur të ftuar në një studio televizive. Teksa diskutonte mbi zhvillimet e fundit politike, Shehi u surprizua nga një tortë.

Dëshira e deputetit ishte që “të kishte fëmijët mirë”.

Shehi u ngacmua nga moderatori i emisionit, Aulon Kalaja, i cili i tha se mendonte se si dëshirë do të kishte rrëzimin e kryeministrit Edi Rama nga pushteti, por opozitari shtoi se kjo ditë ishte për të dhe për fëmijët e tij. ©LAPSI.al


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *