• |
ide | kryesore

Publikohet “Family”, bashkëpunimi i ri i David Guetta me këngëtarët e njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi është publikuar bashkëpunimi më i ri i artistëve: David Guetta, Bebe Rexha, Ty Dolla Sign dhe A Boogie Wit da Hoodie.

 Kënga titullohet “Family” dhe është e zhanrit ‘dance/electronic’.Muzika është realizuar nga vetë Guetta,ndërsa teksti është shkruajtur nga këngëtarët.Ky është bashkëpunimi i tretë i Rexha-s me Dj e njohur. Dyshja ka bashkëpunuar më herët për këngët   “Say my name” dhe “Hey mama”.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu