• |
ide | kryesore

Covid-19 në Kosovë/ Një viktimë dhe 13 raste të reja në 24 orët e fundit

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 13 raste të reja të infektuara me këtë virus.


Kështu është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë. Sot janë shëruar 20 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 157.346.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.